Beranda Elektronik Komputer & Laptop Bandung Monitor LED LG 24U421A-B 24" CURVED FHD...
Monitor LED LG 24U421A-B 24" CURVED FHD 100Hz with USB-C | iklanova.com
Monitor Led Lg 24u421a-b 24" Curved Fhd 100hz With Usb-c
Bandung
16 Kali Dilihat
Deskripsi Lengkap Monitor Led Lg 24u421a-b 24" Curved Fhd 100hz With Usb-c
PERHATIAN: Pengiriman ke luar kota wajib menggunakan packing kayu (kecuali instan kurir), untuk keamanan monitor/casing di karenakan barang yang di kirim mudah pecah,link kayu bisa di cek di etalase produk:   Spesification : - Display: 23.8 inches, 1920x1080 resolution, 16:9 aspect ratio, 1500R curvature - Panel Type: VA - Brightness: 250 cd/㎡ (Typ.) - Contrast Ratio: 3000:1 (Typ.) - Response Time: 5ms (GTG) - Color Accuracy: 99% sRGB (Typ.) - Refresh Rate: 100Hz - HDR Support: No - Viewing Angle: 178°/178° - Features: Reader Mode, Flicker Safe, Dynamic Action Sync, Black Stabilizer, Crosshair, OnScreen Control - /O Ports: HDMI, USB-C (DP Alt Mode, PD 15W), Headphone jack - Power Consumption: 24W (Power On), - Mechanical Design: Tilt adjustable stand, VESA Wall Mounting (75x75mm) - Dimensions: 53.96 x 32.36 x 8.91 cm (without stand) - Weight: 3.2 kg (without stand), 4.1 kg (gross) - Accessories: HDMI cable, USB-C cable, Power adapter, Quick start guide, Warranty Card